Dodáváme Vám schody/
Dodáváme Vám schody!!!
Nabízíme individuální řešení Vašeho schodiště
Nabízíme individuální řešení Vašeho schodiště
... rozmanitost provedení...
... rozmanitost provedení...
...moderní výrobní metody...
...moderní výrobní metody...

Schody

Firma Schody Stadler vyrábí ocelové a dřevěné schody. Pobočky společnosti Schody Stadler naleznete v Praze, Brně a Českých Budějovicích. Po celé republice poskytujeme pro naše zákazníky kompletní servis od návrhu schodů počínaje až po realizaci schodů včetně výroby a montáže.

Schody – základní typy

V naší nabídce naleznete bohatý výběr dřevěných a ocelových schodů nejen ve standardním provedení, která přizpůsobujeme nejnovějším trendům bydlení, ale i individuálních řešení, navržených dle konkrétních požadavků našich zákazníků.

Schody jsou vyráběny s využitím nejmodernější technologie CNC, která zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu a splňuje tak požadavky i pro ty nejnáročnější zákazníky jak z hlediska kvality zpracování, tak i výběrem použitých materíálů.

Dřevěné schody, celodřevěné schody

Základní provedení u dřevěných schodů je v borovici a buku, ale nabízíme také javor nebo jasan, případně rustikální dub nebo exotický mahagon či ořech. Pokud si nevyberete ze standardní nabídky zadlabávaných, schodnicových anebo vřetenových schodů, vypracujeme pro Vás individuální řešení. Celodřevěné schody se vyznačují přirozenou krásou a jsou dominantou jakéhokoli prostoru.

Ocelové schody

V současné době si ocelové schody získávají u našich zákazníků stále větší oblibu. Ocel je materiál, který se velice často využívá jako doplněk moderního interiéru, ať už v podobě nábytkových doplňků či jiných bytových součástí. V naší nabídce najdete schody typu standard, schody bočnicové a v neposlední řadě schody vřetenové. Široké spektrum materiálů jako je dřevo, sklo nebo kámen, stejně tak jako variabilita provedení zaručuje splnění všech vašich nároků na design a funkčnost. V naší nabídce tež naleznete schody venkovní.

Kovové schody

Kovové schody jsou součástí naší produktové řady. Kovové schody jsou přirozeně krásná, elegantní na dotek a zároveň poskytují prostorově úsporné řešení. Firma Stadler je známa jako inovační leader v odvětví s nejkomplexnější nabídkou dostupných stylů. Naše kovové schody jsou definovány svým unikátním designem, poskytující nekompromisní odolnost a styl. Neváhejte si vybrat některý z našich standardních modelů nebo Vám můžeme vytvořit kovové schody zcela dle Vašich představ. Pro naše produkty používáme pouze nejkvalitnější materiály.

Výhody našich služeb - schody

  • rádi Vám navrhneme schody do vašeho bytu, domu a nebo jiných prostor
  • poradíme s výběrem vhodného typu schodů a materiálů na základě Vašich konkrétních požadavků
  • nejvyšší možná kvalita našich produktů
  • schody jsou vyráběny s využitím nejmodernějších technologií
  • pětiletá záruka na schody (jako první z českých výrobců)