Schody do obytných prostor: u Schodů Stadler se snoubí funkčnost s elegancí.

Základní funkcí každého schodiště je propojit dvě podlaží. Důležitý je však i vzhled schodiště. Takže kromě toho, že schodiště umožní komfortní přístup do dalšího podlaží, může být schodiště i dominantou každého obytného prostoru.

Schody Stadler mají za sebou 40-ti letou historii spjatou s výrobou schodišť. Splnění individuálních požadavků a odborná montáž jsou základním úkolem firmy. Uskutečnění Vašich představ je výzva, kterou vždy rádi přijmeme.

Bočnicová schodiště: nadčasová elegance pro každý dům

Bočnicové schodyToto schodiště je klasika mezi schodišti.Kotví se do stěny a jsou vyráběny z různých materiálů.Bočnicová schodiště Stadler se stanou dominantou každého obytného prostoru.

Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)

 

Ocelová schodiště: dominanta každého obytného prostoru

Ocelová schodiště z našeho sortimentu se vyznačují aktualním designem a atraktivní kombinací materiálů. Prohlédněte si naše ocelové konstrukce s dřevěnými nebo ocelovými stupni a nechte se inspirovat různými variantami našich zábradlí.Schody 103
Schody 105
Schody 108
Schody 128
Schody 134
Schody 136

Vřetenová schodiště: praktická a atraktivní

Vřetenové schody Vřetenová schodiště Stadler dodáváme jako ocelovou nebo dřevěnou konstrukci. Možné jsou i kombinace materálů. Nechte se inspirovat téměř nekonečnou řadou možností.
Vřetenové schodyVřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody Vřetenové schody

 

Úsporná schodiště: ideální řešení do malých prostor

Raumspartreppe (Beispiel)Toto řešení je zapotřebí vždy, když je prostor pro schodiště stísněný.  Přesto se však nemusíte vzdát pohodlí a slevit z nároků na vzhled schodiště. Úsporná schodiště Stadler jsou dodávána v mnoha provedeních a různých materiálech.
Raumspartreppe (Beispiel)Wangentreppen (Beispiel)Raumspartreppe (Beispiel)Raumspartreppe(Beispiel)Raumspartreppe(Beispiel)Raumspartreppe(Beispiel)Raumspartreppe(Beispiel)

Dřevěná schodiště: takto vytvoříte příjemný a nadčasový interiér

 

Dřevěné schodyDřevěné schodiště navodí přijemnou a útulnou atmosféru v interieru. Celodřevěná schodiště Stadler jsou vyrobena z kvalitního materiálu a potěší Vás přirozenou krásou a dlouhou životností.

Individuální poradenství

Kazdé schodiště Stadler je jedinečné řešení pro ten který projekt. Sériovou výrobou se nazabýváme! Společně nalezneme odpovídající řešení Vašeho projektu s ohledem na Vaše představy, dispoziční řešení a rozpočet.

Správný projekt a rozvržení prací je klíčem k úspěchu

Pojekt schodiště je třeba vyhotovit co nejdříve. Pomůžeme Vám již ve fázi hrubé stavby. Již v této fázi proběhne první část montáže. Poté je schodiště ochráněno proti poškození při probíhajících pracích na stavbě a zároveň je možno jej používat. Pokud jsou práce ukončeny, proběhne finální fáze montáže.

Téměř neomezené množství variant schodišť

Nedokážete vyjádřit svou představu, jak by mělo vypadat Vaše schodiště?  Prohlédněte si náš návrhář schodišť  a nakonfigurujte si schodiště dle Vašich představ. S několikerým kliknutím myši si můžete navolit různé varianty. Jednoduše to vyzkoušejte!