Ocelové schodiště Stadler – moderní dominanta interiéru

Tam, kde se v minulosti použila dřevěná schodiště,  v současnosti nachází svoje místo moderní ocelové schodiště. Ocelové schodiště bylo po dlouhou dobu považováno za příliš "studené" do interiéru a bylo používáno především v exteriéru.

Dnes to již neplatí. Ocelové schodiště se stalo moderním doplňkem klasické stavby a pro svůj moderní vzhled je dominantou v prostoru. Široká paleta provedení a designu umožňuje individuální řešení  Vašeho projektu.

Ocelové schodiště můžete mít např. v těchto provedeních:

  • jako točité schodiště,
  • jako přímé schodiště,
  • jako podestové schodiště,
  • jako 2/4 zalomené schodiště.

Široká paleta provedení schodišťových stupňů

Ocelové schodiště Vám umožní téměř neomezenou volbu tvarů a provedení. Široký výběr materiálů a tvarů Vám umožní vytvořit perfektní schodiště. Velká výhoda našich schodišť je v širokém výběru schodišťových stupňů a zábradlí a přitom je vše vyráběno individuálně dle Vašich požadavků.  Každé schodiště je originál, seriovou výrobou se nazabýváme.

Úsporné ocelové schodiště

Velmi často je prostor pro instalaci schodiště omezený. Pak přijdou na řadu  úsporná schodiště , kdy přes omezený prostor  dosáhneme přiměřeného komfortu. Naše schodiště se vyznačují vysokou pevností a stabilitou v porovnání s hotovými výrobky z hobby marketů.

Chladná elegance - dominanta interiéru

Jak spojit klasické tvary s moderním designem? Jednoduše: obojí získáte ocelovým schodištěm. Co dříve působilo rušivě, stalo se v průběhu let žádaným prvkem. Chladná elegance ocelového schodiště již nepůsobí tak chladně. Při použití správných tvarů a kombinací správných materiálů dosáhnete působivého celku, který podtrhne vzhled každého interiéru.

Ideální schodiště pro Vás

Zalíbili se Vám možnosti, které Vám dává ocelové schodiště? Pak vyplňte náš poptávkový list. Společně nalezneme ideální řešení.

 

Pomůžeme Vám nalézt ideální řešení Vašeho schodiště. Použijte náš  poptávkový formulář. Společně najdeme optimální řešení pro Váš dům.