Schodiště do komerčních prostor – spojení stylu a funkčnosti

Schody Stadler dodávají komerčním prostorám styl a funkčnost díky moderní  a působivé konstrukci. Jak toho docílíme? Možností kombinovat různé tvary, materiály a konstrukční řešení,  které ušijeme na míru každé komerční stavbě.

Stavba schodiště dle Vašich požadavků

Naši technici a konstruktéři přímo na stavbě zanalyzují stav a podmínky a na základě toho dojde k vypracování návrhu schodiště, které odpovídá Vašim potřebám a požadavkům. Největší důraz kladem na zpracování detailní výrobní dokumentace. Ať se jedná o únikové schodiště nebo interiérové schodiště, vždy se jedná o moderní řešení z oceli, skla nebo dřeva.  

Schodiště jako designový objekt

Doby, kdy schodiště v obchodních a průmyslových prostorách mělo být především robustní a odolné proti poškození a na vzhledu příliš nezáleželo, jsou minulostí. Dnes musí takové schodiště dodat budově "něco navíc", zkrátka být dominntou prostoru. Schodiště Stadler Vám toto umožní. U nás naleznete kreativní nápady pro vřetenová schodiště, bočnicová schodiště i pro jäcklová schodiště.

Nechte se u nás inspirovat a zkuste různé kombinace materiálů a to, o jak různorodou nabídku se jedná, Vám demonstruje naše obrázková galerie.

Prohlédněte si naši galerii a sjednejte si s námi konzultaci. Ukážeme Vám, jak by mohlo vypadat Vaše schodiště, do kterého zapracujeme Vaše individuální požadavky.

Zde můžete vyplnit odpovědní formulář.