Schodiště Standard – variabilita, funkčnost, krása.

Schodiště Standard patří k nejčastěji používaným typům schodiště vůbec. Oblíbenost spočívá hlavně v jejich variabilitě: ať se jedná o volbu materiálu, tvary zábradlí  nebo vzhled stupňů - fantazii se meze nekladou. Přesto jsou schodiště Standard maximálně funkční a jejich vzhled je nadčasový.

Díky naší variabilitě budete mít schody dle Vašich představ

Ať kotvené do stěny nebo samonosné, schodiště Standard bude působit odlehčeně a vzdušně. Každé schodiště je vyráběno idividuálně, proto je možná i kombinace různých konstrukčních systémů.

Použité materiály - klasické i moderní

Při navrhování schodiště hraje volba materiálů důležitou úlohu a vzhled schodiště je tím zásadně ovlivněn. Moderní schodiště Stadler je většinou ocelové a má tedy tu přednost, že je pevné a stabilní.Ušlechtilá a zároveň tradiční varianta schodiště je vyrobena ze dřeva, čímž působí v prostoru útulně.

Ale při návrhu vzhledu zábradlí již budete mít obtížnou volbu: zda nerezové madlo,odstín nátěru, zda zábradlí ze dřeva nebo oceli. U nás zhmotníme Vaše představy.

Schody od odborníků - samozřejmě Schody Stadler

Schody Stadler vyrábí schodiště více než 40 let - rádi Vám navrhneme i Vaše schodiště a přitom zohledníme Vaše přání. Zavolejte nám nebo použijte náš odpovědní formulář.