Úsporné schodiště Stadler: elegantní řešení do malých prostor

Každý stavebník stojí před výzvou, jak naplánovat svou stavbu do nejmenších detailů. Návrh schodiště přitom hraje nezanedbatelnou roli. Schodiště je mnohem vic než jen praktický detail vnitřního vybavení. Má nejen propojit dvě úrovně, ale i dotvořit interiér a vytvořit příjemnou atmosféru. Úsporné schodiště spotřebuje mnohem méně místa než běžné schodiště a v případě nutnosti jej můžete zabudovat i dodatečně.

Kompaktní řešení

Úsporné schodiště zabere mnohem méně místa než běžné schodiště. Úspora místa je dosažena kompaktním řešením schodiště. Speciální provedení stupňů se střídavou šířkou stupně umožňuje normální chůzi po schodišti. Schodiště může být v přímém nebo zalomeném provedení. Úsporné schodiště může mít také tvar  vřetenového schodiště. Úsporné schodiště nemusí stát jen u stěny, ale může být i uprostřed místnosti.

Úsporná schodiště jsou praktická a zároveň elegantní

Úsporná schodiště jsou stejně rozmanitá jako ostatní schodiště. Mohou být v různých provedeních. Stejně tak je možno mnoho materiálových kombinací. Úsporné schodiště podtrhne vzhled každého interiéru. Můžete kombinovat ocel se dřevem, můžete použít mramor a další materiály, které Vám pomohou dotvořit dominantu každého interiéru. 

 

Hledáte schodiště pro svůj objekt? Pak byste se měli porozhlédnou po našem sortimentu. Nabízíme úsporná schodiště nejrůznějších tvarů a provedení za použití všech materiálových kombinací.

Individualita je u nás na prvním místě, proto nám sdělte Vaše přání. Rádi Vám poradíme a pomůžeme najít optimální řešení pro Vaš objekt. Vyplňte pouze náš odpovědní formulář.