Dřevěné schodiště - kreativita ve Vašem obytném prostoru

Dřevěné schody významným způsobem spoluutváří obytný prostor. Přírodní materiál je příjemný a vytváří útulné prostředí. Výborně se kombinuje s ostaním zařízením obytného prostoru.

Naše schody vyrábíme z kvalitního materiálu individuálně na základě zaměření u Vás na stavbě. Montáž provádí náš odborný personál. Naše dřevěná schodiště se vyznačují dlouhou životností. Tu dosahujeme pečlivým výběrem materiálů. Předsudky ohledně životnosti a nebezpečí zvýšeného opotřebení u dřevěného schodiště díky tomu již nejsou na místě. Nemusíte se ani obávat škrábanců a vrypů - specální přípravky na údržbu a čištění si s tím dokáží poradit.

Pokud přece jen v průběhu let dojde k opotřebení, není nutno schody vyměnit. Sanace schodiště obnoví původní vzhled schodiště.

Dřevo: materiál pro všestranné použití

Celodřevěná schodiště dodáváme v nejrůznějších materiálových, konstrukčních a tvarových variantách. Schodiště navrhujeme dle Vašich představ. Společně dojdeme k optimálnímu řešení Vaší dispozce. Na výběr máte veliké množství možností jak dosáhnout optimálního řešení.

Sjednejte si termín s naším zástupcem a nalezněte společně optimální řešení pro Váš dům. Naše vzorová schodiště Vám pomohou orientovat se v široké nabídce materiálových a konstrukčních variant. Nakombinujte si různá provedení zábradlí s širokou nabídkou materiálů.

Dřevěná schodiště Stadler: kvalita nemusí být drahá

Celodřevěné schodiště Stadler kvalitním zpracováním a individuálním přístupem při řešení požadavků zákazníka. Každe schodiště je navrženo s ohledem na pečlivé řešení každého konstrukčního detailu. Můžete volit různá provedení v různých cenových úrovních, v sortimentu máme dřevěná schodiště všech provedení a typů. Nabízíme především:

 

Návrhář schodišť: navrhněte si schodiště sami

Chcete spoluvytvářet Vaše schodiště? Pak byste si měli prohlédnout náš  návrhář schodišť podrobně. Jedná se o speciální program, pomocí kterého si můžete nakonfigurovat vaše schodiště. Klikněte na obrázek vybraného typu schodiště a pokračujte ve výběru požadované varianty. Během několika okamžiků si můžete navolit nepřeberné množství různých variant. Finální variantu můžete přímo odeslat jako cenovou poptávku.