Vřetenové schodiště Stadler: úsporná elegance pro Váš domov

Vřetenové schodiště je druh točitého schodiště. Stupně jsou rozmístěny ve tvaru spirály kolem nosného sloupu, který nazýváme vřeteno. Proto zabírá málo místa a lze jej použít i ve stísněných prostorách. Vřetenové schodiště může propojit několik podlaží nad sebou a tím vytvořit dominantu domu.Toto plnohodnotné schodiště zapůsobí jak v moderních bytech, tak i v klasické zástavbě.

Vřetenové schodiště do interiéru i exteriéru

Pro svou úspornost se vřetenové schodiště dodává i do nejmenších interiérů. Ale vřetenové schodiště nachází uplatnenění i v exteriéru. Většinou slouží jako únikové schodiště u veřejných a průmyslových staveb nebo propojuje dům se zahradou v privátní sféře.

Nejrůznější materiály a jejich kombinace

Vaše přání je základním podkladem pro návržení designu vašeho schodiště. A možnosti jsou téměř neohraničené. Můžete si vybrat z celé palety materiálů a jejich vzájemné kombinace. Přejete si kompletní konstrukci ze dřeva nebo kombinaci nerezu a dřeva? Rádi Vám poradíme. Nalezneme cestu k vašemu vysněnému schodišti.

Vaše schodiště na několik kliknutí

Nechcete si sjednotit představy o tom, jak má vypadat vaše schodiště? Náš návrhář schodišť  vám umožní sestavit si schodiště virtuálně. Zvolte různé typy, materiály, provedení stupňů a zábradlí a poskládejte si schodiště dle Vašich představ. My se postaráme o převedení návrhu do skutečnosti.

Individuální výroba

U nás nenajdete sériové výrobky. Ze zkušenosti víme, že každé schodiště ovlivňuje vzhled interiéru. Proto se schodiště musí přizpůsobit okolnímu prostoru. Z tohoto důvodu již více než 40 let klademe důraz na individuální řemeslnou výrobu. Nabízíme dlouholeté zkušenosti a vysokou kvalitu zpracování za atraktivní cenu.

Máte zájem o naše schodiště?
Tak tedy využijte příležitosti a vyplňte náš  odpovědní formulář. Rádi Vám poradíme.