Nabízíme individuální řešení Vašeho schodiště
... rozmanitost provedení...
...moderní výrobní metody...
a dlouholeté zkušenosti!

Jaké služby Vám nabízíme

Poradenství - návrh - montáž

Jsme připraveni realizovat Vaše představy - návrh a výroba podle Vašeho přání. U nás naleznete schodiště nejrůznějších materiálů a tvarů:

U nás najdete schodiště jak do obytných domů tak do veřejných budov a průmyslových objektů – vše ve špičkové kvalitě a za rozumnou cenu.

Schodiště do rodinných a bytových domů

Wangentreppen (Beispiel) Schodiště mají především spojovat dvě různé úrovně, ale i design schodiště hraje důležitou úlohu. A na Vás záleží jakou: Moderní konstrukce z oceli a skla mají za úkol upoutat pozornost, dřevěné schodiště je neotřelá klasika. Schodiště do půdních prostor lze nenápadně integrovat do interiéru.

Schodiště do obchodních a průmyslových objektů

industrietreppen (Beispiel)Naše schodiště dotvářejí funkční stavby moderním a neotřelým designem. Máte možnost volit stupně a zábradlí nejrůznějších tvarů a materiálových kombinací. Individuální řešení Vašich potřeb ať se jedná o ocelové nebo dřevěné schodiště.

Úsporná schodiště

raumspartreppen (Beispiel)Stále častěji jsou požadována  úsporná schodiště  a to především ve stísněných prostorech a při půdních vestavbách . Oblíbená jsou dřevěná schodiště jako alternativa ke stahovacím půdním schodům.

Venkovní schodiště

Außentreppen (Beispiel)Naše venkovní schodiště snoubí funkčnost, styl a eleganci. Perfektně doplňují stavbu a mají dlouhou životnost. Přímé, podestové nebo vřetenové schodiště? Naši poradci Vám pomohou nalézt optimální řešení.

Poradenství a zaměření na místě

Nezávazná konzultace na místě nám umožní lépe poznat Vaše přání a požadavky. Kontaktujte nejbližšího obchodního zástupce, který Vás navštíví a pokusí se najít optimální řešení. Poté vypracujem závaznou cenovou nabídku na konkrétní schodiště zcela dle Vašich požadavků.

Schody Stadler zaručují kvalitu a bezpečnost

Zaměstnáváme odborníky různých oborů, proto jsme schopni zaručit stálou kvalitu:

  • odborní poradci a montážní skupiny po celém území České republiky,
  • výroba dle platných norem,
  • přísná výstupní kontrola,
  • velký svářečský průkaz,
  • dodatečné kontroly autorizovanými osobami,
  • záruční a pozáruční servis.

Záruku poskytujeme nejenom na použité materiály a jejich zpracování, ale i na odbornou montáž schodiště.

Široká nabídka schodišť bude inspirací při rozhodování o volbě schodiště; náš interaktivní  online - návrhář schodišť Vám umožní aktivně se podílet na tvorbě návrhu schodiště.

Další informace a individuální cenovou nabídku obdržíte od našich odborníků. Sjednejte si nezávaznou osobní schůzku pomocí našeho kontaktního formuláře!