Venkovní schodiště - dominanta káždé fasády

Venkovní schodiště Stadler, dominanta každé fasády - ať už jako únikové schodiště nebo jako nový vstup do druhého bytu. I u venkovního schodiště jsou styl a elegance důležitým faktorem. Nedílnými vlastnostmi venkovního schodiště jsou samozřejmě i funkčnost a životnost. Vše dohramady vytváří jednotný celek.

Venkovní schodiště dle Vašeho přání

Požadavky na venkovní schodiště se poněkud liší od požadavků na vnitřní schodiště. Při plánování venkovního schodiště musí být celý projekt podroben důkladné analýze.

  • Má být přístup přes venkovní schodiště plnohodnotným komunikačním prvkem?
  • Nebo se jedná jen o únikové schodiště?
  • Slouží schodiště jako komunikační prvek mezi obytným a venkovním prostorem? 

Jakou funkci má  venkovní schodiště splňovat? Musí být chráněno před povětrnostními vlivy a má splňovat bezpečnostní předpisy pro chráněné únikové cesty? Na tyto otázky musíme odpovědět dřív než začneme navrhovat venkovní schodiště. Zároveň by schodiště nemělo působit rušivě na celkový vzhled budovy a splňovat individuální požadavky uživatele. Proto je nezbytné, abychom i u venkovního schodiště přistupovali ke každému projektu individuálně a proto u nás nejdete různé "skládačkové" systémy venkovních schodišť. To vše za férovou cenu.

Hledáte dodavatele který naplní Vaše sny?

Potom nás kontaktatujte, abychom společně vytvořili koncept Vašeho schodiště. V každém případě sázíme na individualitu. Vyplňte náš  odpovědní formulář nebo nám zavolejte.